top of page

POKOJE

V chalupě máme 5 pokojů a jeden velký apartmán.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat ohledně dostupnosti. 

IMG_7784xyA_web.jpg

01

Přízemí

Čtyřlůžkový pokoj s jednou manželskou postelí a jednou patrovou, sdílí společné sociální zařízení s druhým pokojem v přízemí. Má nádherný výhled na Krkonoše a louky před chalupou a stylové roubené stěny pokoje.

02

Přízemí

Čtyřlůžkový pokoj s jednou manželskou postelí a jednou patrovou, sdílí společné sociální zařízení s druhým pokojem v přízemí a má nádherný výhled na Krkonoše a louky před chalupou. 

IMG_7243.jpeg
IMG_7245.jpeg

03

První patro

Menší třílůžkový pokoj s jednolůžkem, patrovou postelí a vlastní sociálkou. Výhled je orientovaný na sever na Tesařov. 

04

První patro

Největší pokoj loftového stylu s devíti lůžky. Doulůžko, manželská postel a jedno jednolůžko se nacházejí ve spodní části pokoje, v horní části jsou pak čtyři matrace na zemi, z nichž máte výhled do spodní části pokoje.

K pokoji je sociální zařízení. Výhled je orientovaný do zahrady na výběh s koňmi a na Tesařov. 

IMG_7246.jpeg
IMG_7247.jpeg

05

První patro

Čtyřlůžkový pokoj s jednou manželskou postelí a jednou patrovou, má vlastní sociální zařízení a výhled směrem na Štěpánku a louku s koňmi. 

06

První patro - Apartmán

Prostorný apartmán pro čtrnáct osob s velkou společnou místností, v níž se nachází kuchyňka, jídelní stůl i společenský prostor s dvěma rozkládácími pohovkami na spaní a jednou samotnou pohovkou. V půdním prostoru apartmánu je "matraclagr" s dalšími deseti lůžky. Apartmán má dvě koupelny, jednu malou s wc a sprchou a jednu prostornou koupelnu s pračkou a vanou.  Z apartmánu je nádherný výhled na Krkonoše a okolní louky.

IMG_6829.jpeg
bottom of page